Yardım

Kuvve Bilişim Yardım

1. How to get there?

Our location is in the center of Istanbul and it is very easy to reach by car or public transportation. The opposite of Uzunlar Kebab, we are at the end of İş Bank. Who Do You Mean? For address and Google Maps, see; Contact

2. What are the working hours?

It serves 6 days a week and you can reach us between 9.00 am and 19:00 pm.

3.

Is the diagnosis free?

The diagnosis is free of charge.

4. Servis süresi kaç gündür, nasıl çalışır?

Yazılımsal sorunlar çoğunlukla aynı gün içinde teslim edilmekte, donanımsal sorunlarsa onay verilmesinin ardından en uzun bir hafta içinde teslim edilmektedir.

5. Garanti süresi varmı, varsa ne kadar süre?

Donanımsal sorunlarda, kullanıcı hatası dışında, cihazın teslim tarihinden itibaren 3 ay (Üç Ay) tamiri yapılan sorun için garanti veriyoruz. Yazılımsal sorunlarınızda da yine kullanıcı hatası dışında 3 ay (Üç Ay) garanti vermekteyiz.

6. Dışarıya servis hizmetiniz var mı??

Anadolu yakasına sabah 9:00 ile 17:00 saatleri arasında servis hizmeti sunuyoruz. Servis hizmetimiz ücrete tabi olup, ilave parça vs. takılmadığı taktirde 100 TL (Yüz) dir. Müşteri dışarı servis talep etmekle bu ücreti kabul etmiş sayılır. For more information Contact Us .

7. Ne tür bilişim hizmetleri sunuyoruz?

Kuvve bilişim olarak: Her marka bilgisayar, notebook, laptop, netbook, diz üstü, tablet cihazlarınız için yazılımsal ve donanımsal her türlü teknik hizmeti güvenilir bir anlayışla sunuyoruz. Web tasarım, web programlama, yönetilebilir site, yönetim paneli, e-ticaret gibi yazılımsal çözümler üretiyoruz. Firmanızı arama motorlarında ilk sayfalara çıkarmak için seo hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca animasyon tasarım, logo tasarımı ve çizimi, tanıtım çizimleri, çizgi film ve bilgisayar destekli özel çizimler hazırlıyoruz. Bilgisayar ve sarf malzemesi satışı, bilgisayar toplama, kartuş dolumu ve ikinci el bilgisayar alım satımı yapıyoruz. For more information Contact Us.